Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Cilt Uygulamaları

 • fransız askısı

  Fransız Askısı..

  Fransız Askısı Nedir? Fransız askısı uygulamaları ülkemizde de ameliyatsız yüz germe tekniklerinden biri olarak uygulanmaktadır. Dinamik askı olarak da adlandırılan estetik uygulama günümüzde yaygın bir şekilde özellikle ünlü kişiler tarafından yaşlanma etkilerinin yok edilmesi açısından tercih edilmektedir. Sadece estetik amaçlı olmayıp yüz felci geçiren kişiler içinde etkili çözüm teknikleri arasında yer alır. Acısız ve ağrısız yapılan askılama işlemleri uzun süre dayanıklı olup diğer tüm yüz gerdirme tekniklerine göre oldukça basit ve kolay işlemlerden oluşmaktadır. Yurtdışında ve özellikle Fransa’da yaygın olarak uygulanan askılama estetik işlemleri günümüzde de ülkemizde uygulanmakta..

  DEVAMI
 • botoks

  Botoks..

  Botoks Nedir? Botoks; Yüz kırışıklıkları ve yaşlanmaya bağlı olan etkilerin giderilmesinde etken bir estetik çözümdür. Yüzde meydana gelen kırışıklıklar ve aşırı terleme gibi sorunların yok edilmesinde etkili bir yöntem olan estetik müdahale bayanlar tarafından sıklıkla talep alan uygulamalardandır. Merkezimizde uygulama için görüşme yapılarak en doğru yöntemler kullanılarak hizmet vermekteyiz. Botoks Kullanım Alanları Özellikle tedavi edici özelliğinden dolayı yüz bölgesinde meydana gelen kırışıklıkların giderilmesi ve aşırı terleme sorunları olan hastaların problemlerinin giderilmesi amacıyla uygulama yapılır. Hem yaşlanmaya bağlı olan etkileri gidererek hem de tedavi edici özelliği..

  DEVAMI
 • ameliyatsız yüz germe

  Ameliyatsız Yüz Germe..

  Ameliyatsız yüz germe; Yaşlanma belirtilerini yok etmek için kişilerin operasyondan kaçındıkları yöntemdir. Yaşlanmaya bağlı olarak yüzde meydana gelen deformasyonların, kırışıklıkların tedavisinde en etkili estetik müdahaleler arasında yer almaktadır. Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde ameliyat ya da herhangi bir cerrahi operasyona gerek duyulmadan yapılan ameliyatsız yüz germe uygulamaları kişilerin deformasyon durumlarına göre farklı yöntemler uygulanarak yapılmaktadır. Merkezimizde konusunda uzman hekimlerimiz beklentilerini karşılamak ve sizin için genç bir görünüm kazanmanızı sağlamaya yarayan faydalı uygulamalarla hizmet vermektedir. Ameliyatsız Yüz Germe Mümkün müdür? Yer çe..

  DEVAMI