Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

French Kiss Dudak Dolgusu

french kiss dudak dolgusu

French kiss dudak dolgusu; Kişinin isteği ve dudak yapısına göre uygulama yapılan dolgu işlemidir. Kadınların güzelliklerini sağlayan ve ön planda bakımlı olarak tuttuğu yüzdeki en önemli yerleri dudaklarıdır.

Yüzün sağlık ve mutluluk göstergesi olan dudaklar son derece önem taşımaktadır. Kişinin zaman içerisinde değişken faktörlerden dudaklarındaki hacim kayıpları ya da doğuştan genetik olarak ince yapıları öz güven kaybı yaşatarak çözüm üretilmek istenmektedir.

Özellikle bayanlar dudaklarına bakım yaparken aynı zamanda dolgun görünmelerini isterler. Bu bağlamda french kiss dudak dolgusu uygulamaları etkili çözümler arasındadır.

Vücudumuzun da ürettiği ve en çok kullanılan dolgu malzemesi olan hyaluronik asit ve mannitolun birleşimiyle oluşup dudaklara dolgunluk ve hacim kazandıran bir dolgu uygulamasıdır.

Estetik açıdan en sık tercih edilen uygulamalar arasında olması ile işlemleri özellikle bayanlar arasında yaygın bir şekilde yaptırılmaktadır.

French Kiss Dolgusu Kimlere Yapılabilir?

French kiss dolgusu uygulamaları herkese güvenle yapılabilir. Kişinin isteği ve dudak yapısına göre uygulama yapılması ile yılların etkisiyle azalan dudak hacmini yerine getirmeyi amaçlayarak uygulanır ve başarılı sonuçlar elde edilir.

Kişinin yüz şekline uygun olarak ve istediği dudak şekline göre uygulama yapılan işlemleri 18 yaşını geçmiş ve estetik açıdan sorun olmadığı uzman kişi tarafından onaylanmış herkese yapılabilir. Hızlı ve pratik olan bir estetik işlemdir.

French kiss dudak dolgu ismini öpüşme esnasında hissetmeyip konforlu bir kullanım sağlamasından alan bir uygulamadır. Sadece hacim kazandırmak için uygulanmayan işlemlerde aynı zamanda alt ve üst dudağın birbirine uyumunu sağlamak için de güvenle yapılabilir.

Uygulama Ne Kadar Sürer?

French kiss dolgusu işlemleri kişide anestezik kremler uygulanarak başlar. Dudağa sürülen kremlerin uyuşmayı sağlaması beklendikten sonra 15-20 dakika gibi bir sürede bitirilir.

Dudaklara istenen hacimi kazandırmak için uygulanması ile oldukça pratik ve istenen sonuçlara başarılı bir şekilde ulaşmayı sağlamayacaktır. Dudağa istenen hacim kazandırılarak belirgin kıvrımlar elde edilmiş olacaktır.

Dolgu uygulamaları güvenli olsa da hamileler, emzirme dönemi olanlar ve aktif uçuk sorunu yaşayan kişilerde yapılmamalıdır. Bu şekilde uygun görülmeyen durumlar varsa mutlaka uygulamayı yapacak olan uzman kişi bilgilendirilmelidir.

İşlem Sırasında Ağrı-Acı Hissedilir Mi?

French kiss dolgusu işlemlerinde herhangi bir acı ya da ağrı hissedilmeden konforlu bir süreç söz konusudur.

Ağrı ya da acı olmamasına rağmen kişinin dudaklarına uygulamadan önce anestezik kremler sürülerek minimum acı hissetmesini sağlamak önemlidir. İnce uçlu iğnelerin vasıtasıyla yapılan enjekte işlemi batma hissi verebilir.

Bu hissi minimuma indirecek olan kremler kişiye oldukça fayda sağlayacak ve konforlu bir şekilde süreci tamamlamasına yardımcı olacaktır.

Dolgu uygulamaları ağrısız ve acısız gerçekleşen işlemler olmasından dolayı cerrahi operasyonlardan daha sık kullanılır ve iyileşme süresi olmadığından daha rahat uygulama yapılmasına neden olur. Kişi uygulamasından sonra günlük hayatına hemen dönebilir.

Uygulama sonrası bölgeye masaj yapmak ve sıcak su teması gibi faaliyetlerden kaçınarak french dudak dolgusu uygulamasının etkisini arttırarak zarar görmesini engellemiş olur.

French kiss dolgusu işlemlerini diğer dolgulardan ayıran bir diğer özellik ise ödem yapmadan işlemin gerçekleşiyor olmasıdır.

Dudaklar için özel tasarlanmış bir dolgu olup dudak mukozasıyla uyumlu bir haldedir. Bu nedenlerden dolayı oldukça doğal bir görünüm elde edilerek dudaklara istenen hacim kazandırılmış olur.

Özellikle bayanlar arasında yaygın bir şekilde uygulanması ile ağrısız ve acı olmadan doğal bir görünüm kazanarak ince dudaklı kişiler için hacim eklenmesinde fayda sağlamaktadır.

Pratik ve hızlı olan french kiss dolgusu cerrahi işlem olmadan hacimli, parlak ve genç dudaklara kavuşmak isteyenlere etkili çözümdür.

Kalıcılığı Ne Kadardır?

French kiss dolgusu uygulamaları hyaluronik asit dolgu malzemesiyle yapıldığı için 6-12 ay kadar bir süre kalıcılığı söz konusudur.

Dolgunun kalıcılığını kişinin mimikleri, cilt yapısı ve kullanım kalitesi etkiler ve kalıcılık süresi kişilere göre değişiklik gösterebilir.

Dolgunun kalıcılığı ve etkisi geçmeye başladıktan sonra kişi düzenli olarak dolgu uygulaması yaptırılırsa kalıcılık süresi zaman içerisinde artacak ve dudaklar hacim kazanmaya devam edecektir.

İçeriğindeki hyaluronik asit ve mannitol dolgu malzemelerinin birleşimi nem dengesini koruyarak cilde canlı bir görünüm elde edilmesini sağlar.

French Kiss Dudak Dolgusu Fiyatları 2021

Dudak dolgusu uygulamalarında diğer dolgu işlemlerinde olduğu gibi uzman kişinin ön değerlendirmesi oldukça önemlidir. Değerlendirme sırasında uygulanacak olan dolgu malzemesinin miktarı, kişinin uygunluğu ve french kiss dudak dolgu fiyatları 2021 hakkında bilgi verilecektir.

French kiss dolgusu işlemlerinde fiyatları etkileyen faktörlerin başında kullanılan dolgu malzemesinin kalitesi ve ne kadar uygulanması gerektiği gelmektedir.

Kaliteli olan dolgu malzemeleri kalıcılığı etkilemekte ve kişide herhangi bir komplikasyon gelişmesine engel olmaktadır. Bu nedenle uygulamalardan önce mutlaka kişi iyi bir araştırma yapmalı ve karar aşamasında mutlaka fiyat bilgisi de almalıdır.

Mutlaka french kiss dolgusu fiyatları 2021 uygulamaları diğer dolgu işlemleri gibi estetik bir çözüm olduğu için uzman bir kişi ve kaliteli bir merkezde yaptırılmalıdır. French kiss dudak dolgusu fiyatları 2021 hakkında bilgi almak için bizlere hemen ulaşabilirsiniz.