Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

H100 Aşısı

h100 aşısı

H100 Aşısı Nedir?

H100 Aşısı; Cildin nem kazanmasına yardımcı olan hyaluronik asit içeren bir kokteyl niteliğindedir. İnsan vücudunun günlük gereksinim, olan proteinler, karbonhidratlar ve diğer maddeler aynı şekilde cildinde ihtiyacı olan maddelerdendir.

En önemlisi ise hyaluronik asit olup cildin nem dengesini sağlamaya yardımcı olan maddedir.

Cilt zaman içerisinde hyaluronik asit kaybına uğrayarak yaşlanma belirtileri göstermektedir. H100 gençlik aşısı bu bağlamda içerdiği yüksek hyaluronik asit sayesinde cildi gençleştirmek için uygulanan medikal bir tedavidir. Ciltte oluşan kırışıklıkların ve yaşlanma belirtilerinin iyileşmesinde kullanılan bir tedavi şeklidir.

H100 Aşısı Nasıl Uygulanır?

Medikal bir tedavi olduğu için medikal estetik uzmanları tarafından yapılmalıdır. Uygulamadan önce bölge lokal anestezi etkisi sağlayan kremler sürülerek uyuşturulması sağlanır.

Cilt temizlenerek krem sürülür ve streç sarılarak yarım saat bekletilir. Bu süre sonunda krem temizlenerek cilt içine enjekte edilir. Çok ince uçlu iğneler kullanılarak ağrı ve acı hissi ortadan kaldırılır.

Kremin süresi de hesaba katılarak ortalama yarım saat süren bir işlemle enjekte işlemi sona erer.

H100 Aşı Faydaları

Ciltte zaman içerisinde meydana gelen kırışıklık ve yaşlanma belirtilerini yok etme amacıyla uygulanan medikal bir tedavi şeklidir. İçeriğinde bulunan vitaminler ve hyaluronik asit sayesinde cilde parlaklık ve canlı bir görünüm kazandırmaktadır.

Cildin kalitesini arttırarak sarkma ve esneklik kayıplarının giderilmesinde önemli bir rol oynar. Etkilerinin ve faydalarının arasında ve en çok tercih edilme nedenleri kırışıkların azalması ve cildin toparlanmasında büyük önem sahibi olması gelmektedir.

H100 Aşısı Kaç Seans Uygulanır?

Her kişide aynı etkiyi göstermemekle birlikte her kişide aynı seanslarda aynı etkileri almak mümkün değildir. Kişinin şikayet ve cilt yapısına göre seansların zamanları belirlenir.

Genç olan ciltlerde meydana gelen şikayetler bağlı olarak 2 seans yeterli iken orta yaşlı ciltlerde 3 seansa kadar gerekebilir. Yıpranmış ve yaşlı olan ciltlerde ise seanslar 3-5 seans arası olmaktadır. Maksimum olarak 4 seans yapılır ve 12 ay arayla yapılması uygun görülür.

H100 Aşı Öncesi

H100 öncesinde mutlaka ön görüşme yapılarak uzman hekim önerilerine uyulması gereklidir. Kan sulandırıcı ya da herhangi bir ilaç kullanımı kesilmeli ve uzman hekim konuyla ilgili bilgilendirilmelidir. Alkol alınmamalıdır.

Cildi soyucu bir işlem yapılmamalı ve asit içeren krem kullanımı kesilmelidir. Uygulamalara gelirken mutlaka makyajsız ve cilt temizlenmiş bir şekilde olmalıdır.

H100 Aşı Sonrası

Aşı sonrası dikkat edilmesi gereken kurallar vardır ve bu kurallara uyulduğu takdirde yan etki ihtimali oldukça düşük olacaktır.

Aşı sonrası meydana gelen kızarıklık ve ödemler için buz uygulaması yapılması fayda sağlayacaktır. Uygulama yapılan bölgeye temas edilmemelidir ve mutlaka güneş ışınlarından korunmalıdır. Yüz üstü yatılmamalı ve bol su tüketimi yapılmalıdır.

H100 Yorumları

Kişilerde meydana gelen etkiler göz önüne alındığında olumsuz bir yorumla karşılaşılmamakta ve yaptıran kişiler oldukça memnun kalmaktadır.

Ciltleri pırıl pırıl ve genç görünüme kavuşarak öz güven kaybı yaşamazlar. İçerisinde zararlı madde barındırmadığı ve ciltteki maddeler yardımıyla aşı uygulandığı için oldukça güvenli bir medikal tedavidir.

H100 Zararları

Herhangi bir yan etki yapmadan güvenle uygulana bir medikal estetik uygulamasıdır. Bu medikal estetik uygulamasından sonra görülen morarma, şişlik ve kızarıklık cilt tipine göre değişim göstermekte, yaklaşık 1 haftaya kadar geçmektedir.

Yan etkisi ya da zararı olmayan H100 aşı iyileşme süresi olarak kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Ağrısız ve acısız bir tedavi yöntemidir.

H100 Aşısı Yaptıranların Yorumları

Cildinde sorun yaşayan ve cilt yenileme işlemi yaptırmak isteyen kişilerin tercih ettiği medikal uygulamalar arasında H100 aşı gelmektedir

Kuru ve nemli olmayan ciltlerde etkileri hemen kendini gösterir. Gençlik aşılarını tercih eden kişiler arasında en güvenilir ve en pratik yoldur.

Öncelikle mutlaka medikal estetik uzmanı kontrol etmeli ve kaç seans nasıl bir uygulama yapılacağı konusunda bilgi alınmalıdır. Yaptıran kişiler etkilerini hemen gördüklerini ve oldukça konforlu olduğunu söylemektedirler.

Kırışıklık ya da cilt sarkması yaşayan, nem dengesi bozulmuş ve kuru cilt yapısına sahip olan kişiler güvenle yaptırabilirler.

H100 Aşısı Fiyatları 2021

Günümüzde az maliyetli olabilen estetik uygulamalar arasında yer alır. En önemli etkileyen faktör H100 aşısı fiyatları 202, kaç seans ve hangi bölgeye yapılacak olmasıdır.

Uygulama yapılacak olan merkez ve uygulamanın kime yaptırılacak olması da fiyatlar üzerinde etkilidir. Ne kadar ücret ödenmesi gerektiğini uzman hekim kontrolünden sonra belirlemekte fayda vardır.

Kişinin cilt yapısı ve uygulama yapılacak olan bölge H100 aşısı fiyatları 2021 bilgi almak için hemen bizimle iletişime geçin.